wtorek, 4 grudnia 2018

renifer- projekt 0 zł

witam,
Zima? Hm.. raczej zimno i ślisko. Takie dni jak dzisiaj sprawiają, że najchętniej zakopałabym się w koce i nie wychodziła z nich do marca. Niestety, a może stety trzeba sie zmobilizować i po prostu ogarnąć jakoś ten dzień.
Kiedy wszędzie ponuro, mokro i tak jakoś przygnębiająco, postanowiłam z moją żabulindą ogarnąć temat kalendarza adwentowego. Zwłaszcza, że miała ochotę wziąć udział w szkolnym konkursie.
Jak zauważyłyście, ostatnio lubię wykorzystywać to, co w domu po kątach zalega. Tak było i tym razem. Pomysł niestety nie mój, podglądnęłam to i tamto na Pintereście i tak oto powstał Rudolf.
Jeden wieczór, jeden karton i sporo wycinania później powstało nasze współne dzieło.Na gwiazdkach musiały być napisy po niemiecku, ze względu na zasady konkursu.W realu jak zwykle takie rzeczy wyglądają bardziej przekonywująco. 
Nie jest to jednak jedyny rogaty, jaki powstaje ostatnio u mnie. Niedługo pochwale się jeleniem z papieru. 
Teraz jednak muszę już zmykać. Praca. Brr...
pozdrawia i ściskam ciepło
papa

4 komentarze:

  1. Świetny kalendarz, wspaniale, że robicie to razem!

    OdpowiedzUsuń
  2. Kapitalny! Rewelacyjny. No proszę, można?można!!!! ekologicznie, tanio, z pomysłem; mam nadzieję, że konkurs wygrany?

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetny, kilka lat temu też w przypływie przeglądania pinteresta poczyniłam z pomocą syna (a może odwrotnie) takiego renifera, też na konkurs poszedł, tyle że przedszkolny ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za odwiedziny i komentarz.